Kamil Lhoták - Alcyon Cycles

Litografie, 23x25 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Autorský tisk II. Rám pasparta, sklo.
Sbírka spisovatelky Marty Davouze, Manoir De Langourian, Francie ( do sbírky získáno přímo od autora v 80. letech)

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

70172. Alcyon Cycles
Dražba ukončena:16.12.2021 21:56:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč