Kamil Lhoták - Alcyon Cycles

Litografie, 95/180, 23x15 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kamil Lhoták 1973. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

154082. Alcyon Cycles
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč