Kamil Lhoták - Krajina s letadlem

Litografie, 18x12 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

1372. Krajina s letadlem
Dražba ukončena:24.09.2014 20:42:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč