Kamil Kubík - Zátiší s dýmkou

Olej na sololitu, 30x45 cm, signováno vpravo dole Kubík, rám.

o autorovi: 1930 – 2011
Česko-americký malíř impresionista.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

10155. Zátiší s dýmkou
Dražba ukončena:27.04.2017 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč