Kamil Kubík - Kapitol ve Washingtonu

Autorský tisk, 25x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v tiku Kamil Kubík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1930 – 2011
Česko-americký malíř impresionista.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

78218. Kapitol ve Washingtonu
Dražba ukončena:15.06.2022 21:49:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.06.2022 21:42:30 9585
500 Kč 14.05.2022 15:03:19 9850