Kajda - Ztracená naděje

Nejdelší strana: 84 cm

Olej na sololitu, 79x56 cm. Signováno vpravo dole Kajda 93. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

95534. Ztracená naděje
Dražba ukončena:21.05.2023 20:55:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč