Kajda - Ptáci v noci

Nejdelší strana: 90 cm

Kombinovaná technika, 85x60 cm. Signováno vpravo dole Kajda 93. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

98823. Ptáci v noci
Dražba ukončena:09.07.2023 21:37:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč