Kajda - Noční ptáci

Olej na plátně, 105x95 cm. Signováno vpravo dole Kajda 94. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

vydraženo velký formát
95249. Noční ptáci
Dražba ukončena:14.05.2023 21:34:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč