Kajda - Nerovný boj

Nejdelší strana: 69 cm

Kombinovaná technika, 55x45 cm. Signováno vpravo dole Kajda 94. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

95852. Nerovný boj
Dražba ukončena:28.05.2023 21:00:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč