Kajda - Element

Olej na plátně, 105x95 cm. Nesignováno. Olištováno.

Nejdelší strana: 108 cm

95894. Element
Dražba ukončena:28.05.2023 21:21:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč