Kája Saudek - Nemilé odhalení

Kombinovaná technika, 30x23 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Stav: Papír mimo obrazovou plochu mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

117443. Nemilé odhalení
Dražba ukončena:27.06.2024 20:29:45
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč