Kája Saudek

69412. Nadvláda

popis: Kombinovaná technika - kresba, 34x48 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1935-2015
Významný český malíř a komiksový kreslíř. Ilustroval řadu knih a časopisů. Je bratrem fotografa Jana Saudka. V mládí pracoval jako technický kreslič a kulisák ve filmových studiích na Barrandově. Spolupráce na filmech: Kdo chce zabít Jessii? (plakát a fiktivní komiksy ve filmu) a Čtyři vraždy stačí, drahoušku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 500 Kč