Kája Saudek - Nadvláda

Kombinovaná technika - kresba, 34x48 cm. Nesignováno. Volný list.

Stav: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

69412. Nadvláda
Dražba ukončena:08.12.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč