Kája Saudek - Muriel

Grafický tisk, 3/3, 21x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Saudek a značeno Otec a syn. K nedožitým devadesátinám vydal Patrik Saudek v r. 2025 v limitované edici Otec a syn. Volný list.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

154260. Muriel
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč