Kája Saudek - Muriel

Nejdelší strana: 43 cm

Grafický tisk, 3/3, 22x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Saudek a značeno Otec a syn. K nedožitým devadesátinám vydal Patrik Saudek v r. 2025 v limitované edici Otec a syn. Volný list.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

149941. Muriel
Dražba ukončena:17.12.2025 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč