Kája Saudek - Kájaštejn

Nejdelší strana: 43 cm

Grafický tisk, 2/3, 27x25 cm. Signováno vpravo dole v tisku Saudek a značeno Otec a syn. K nedožitým devadesátinám vydal Patrik Saudek v r. 2025 v limitované edici Otec a syn. Volný list.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

149942. Kájaštejn
Dražba ukončena:17.12.2025 20:20:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč