Kaira Kateřina Hrachovcová - aMORE kluci

Kombinovaná technika, 150x100 cm. Signováno dole uprostřed KAIRA. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Jeho bohaté barvy a detailní provedení zachycují lásku a radost, které mohou vnést světlo do života dětí, kterým tento fond pomáhá. 🌟

Obraz je plný dynamiky a pohybu s dominantními zlatými, modrými a růžovými prvky. Ústředním motivem je andělská postava, která se zdá být v extázi nebo v okamžiku vznešené radosti. Zlaté prvky symbolizují bohatství a duchovní sílu, zatímco modré a růžové tóny dodávají obrazu hloubku a něhu. Kombinace technik a barev vytváří jedinečný vizuální zážitek, který je plný života a emocí.

Tento jedinečný umělecký kousek nejen zkrášlí váš prostor, ale také významně přispěje k podpoře dětí, které potřebují naši pomoc. Představte si, že můžete mít doma umělecké dílo, které je tak krásné, že se i Vaše květiny budou cítit inspirované! Připojte se k této krásné iniciativě a podpořte dobrou věc! ❤️

o autorovi: Kateřina Kaira Hrachovcová je česká herečka, moderátorka, tatérka, ilustrátorka a malířka. 5 let účinkovala v Divadle J. K. Tyla v Plzni a nyní vystupuje na scénách divadel Palace, Semafor a Klub Lávka. Účinkovala dále např. ve filmu Andílek na nervy a Špindl 2 a v seriálech jako je Přístav, Krejzovi, Gympl s (r)učením omezeným.

vydraženo certifikát
117885. aMORE kluci
Dražba ukončena:19.06.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč