Jaroslav Kafka - Muž s květinou

Kresba, 38x27 cm, signováno vpravo dole Kafka, rám, pasparta, zaskleno.

1896, Praha - 1973
Student UMPRUM v Praze (prof. Dítě, Schikaneder a Skřivánek). Studia přerušil v období 1. světové války, kde byl těžce raněn. Po návratu se vrací k malířské tvorbě. Studuje soukromě u M. Boháče a prof. Kuttmanna. Zabýval se zejména malbou zátiší a portrétů. Vzhledem k politickým podmínkám odmítal vystavovat.

Pozn.: Rám poškozen.

3719. Muž s květinou
Dražba ukončena:27.01.2016 22:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč