Kádár Béla - Odpočívající akt

Kombinovaná technika, 20x28 cm. Signováno vpravo dole Kádár Bela. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1956
Maďarský malíř.

Kádár Béla
58655. Odpočívající akt
Dražba ukončena:29.04.2021 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč