K. Zmrzlý - ...Zapomeňte na Herostrata

Olej na desce, 53x57 cm, signováno vpravo dole K. Zmrzlý, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

14580. ...Zapomeňte na Herostrata
Dražba ukončena:29.11.2017 19:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 29.11.2017 16:24:51 318
700 Kč 01.11.2017 19:44:45 1655