Olej na plátně, 52x64 cm. Signováno vlevo dole K Tršický. Rám.
Pozn.: Rám poškozen. Signatura hůře čitelná.
o autorovi: Narodil se v Táboře roku 1904. Soukromě studoval u malíře K. Nejedlého v Praze a na ukrajinské akademii u prof. Kulce tamtéž.