K. Toman

301226. Miličín

popis: Olej na plátně, 50x68 cm. Signováno vpravo dole K. Toman. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.10.2019 20:00:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (05.10.2019 9:18:56) 2655