K. Oberthor, J. Liesler, M. Erazim - Konvolut 9 litografií

Litografie, od 8x10 cm do 15x10 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

K. Oberthor, J. Liesler, M. Erazim
75049. Konvolut 9 litografií
Dražba ukončena:13.04.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč