Karel Novák - Zátiší s ovocem a luční kyticí

Olej na plátně, 50x96 cm. Signováno vpravo dole K. Novák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

21283. Zátiší s ovocem a luční kyticí
Dražba ukončena:27.06.2018 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.06.2018 12:26:40 3314
500 Kč 22.06.2018 20:14:22 111