Karel Novák - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 48x67 cm. Signováno vpravo dole K. Novák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

62052. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:25.07.2021 20:37:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč