K. Novák

62052. Bohaté zátiší

popis: Olej na plátně, 48x67 cm. Signováno vpravo dole K. Novák. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:37:16

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč