Různé kresebné techniky, 26x20 cm a 20x14 cm. 1x signováno Stáňa Kovářová, 1x signováno Karel Minář, 1x signováno nečitelně. 2x rám, pasparta, sklo, 1x sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.