K. Miller

303479. Pohled na Trosky ze skal

popis: Olej na plátně, 40x50cm. Signováno vlevo dole K.Miller 1920. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.02.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč