K. Miller - Pohled na Trosky ze skal

Olej na plátně, 40x50cm. Signováno vlevo dole K.Miller 1920. Rámováno.

K. Miller
303479. Pohled na Trosky ze skal
Dražba ukončena:04.02.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč