K. Krejča - Lidská hora

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vlevo dole K. Krejča 89. Olištováno.

Stav: Karton zvlněn. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 102 cm

121072. Lidská hora
Dražba ukončena:11.08.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.08.2024 20:06:15 4656
500 Kč 11.08.2024 13:27:45 11023