K. Farský

303304. Snopy

popis: Olej na kartonu, 32x44 cm. Signováno vpravo dole K. Farský 49. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 22.01.2020 20:09:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč