K. Buchholz

58418. Jarní nálada

popis: Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vlevo dole K. Buchholz. Rámováno.

zbývá: 15 dnů, 2 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 02.04.2021 21:20:36 7510