Karel Štěrba - Pole za vesnicí

Olej na sololitu, 44x49 cm, signováno vpravo dole K. Štěrba 43, rám.

1891, Jaroměř
Žák AVU (prof. V. Bukovac a J. Preisler). Studijně vycestoval do Bosny. Malíř krajina a květinových zátiší.

Pozn.: Rám poškozen.

4282. Pole za vesnicí
Dražba ukončena:31.03.2016 21:33:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.03.2016 21:28:32 292
500 Kč 31.03.2016 21:24:51 1258