Kombinovaná technika, 38x52 cm, signováno vlevo dole K. Dostál 40, rám, zaskleno.
1905, Brno
Soukromě se učil u umělců A. Volejníčka a J. Ondry. Novinový i knižní ilustrátor. Jeho ilustrace byly zveřejňovány v Moravských novinách.
Pozn.: Rám mírně poškozen.