Karel Dostál - Dívky v kole

Kombinovaná technika, 38x52 cm, signováno vlevo dole K. Dostál 40, rám, zaskleno.

1905, Brno
Soukromě se učil u umělců A. Volejníčka a J. Ondry. Novinový i knižní ilustrátor. Jeho ilustrace byly zveřejňovány v Moravských novinách.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2734. Dívky v kole
Dražba ukončena:30.09.2015 20:34:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč