Juro Blahovec - Snění

Nejdelší strana: 44 cm

Olej na sololitu, 27x22 cm, Signováno vpravo dole JURO 2012. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

o autorovi: Malíř. Výtvarník slovenského původu, žije v Praze. Ve výtvarné práci je autodidakt. Od mládí se zabýval vyřezáváním, plastikou, postupně keramikou i grafickými technikami. V současnosti především maluje. Jeho tvorba zakoupena sběrateli umění po celém světě, zejména v USA. Díla malíře jsou zastoupena v několika českých galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

151070. Snění
Dražba ukončena:11.12.2025 22:02:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč