Juro Blahovec - Snění

Nejdelší strana: 44 cm

Olej na sololitu, 27x22 cm, Signováno vpravo dole JURO 2012. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

114247. Snění
Zbývá:10 dnů, 3 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč limit (29.03.2024 7:59:56) 6416