Juro Blahovec - Smaragdový

Olej na sololitu, 19x24 cm. Signováno vpravo dole Juro 2025. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: Malíř. Výtvarník slovenského původu, žije v Praze. Ve výtvarné práci je autodidakt. Od mládí se zabýval vyřezáváním, plastikou, postupně keramikou i grafickými technikami. V současnosti především maluje. Jeho tvorba zakoupena sběrateli umění po celém světě, zejména v USA. Díla malíře jsou zastoupena v několika českých galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

vydraženo certifikát
151148. Smaragdový
Dražba ukončena:11.12.2025 23:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč