Juro Blahovec - Na vrcholu

Nejdelší strana: 26 cm

Olej na sololitu, 21x23,5 cm, Signováno vpravo dole JURO 2023 Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

116817. Na vrcholu
Dražba ukončena:12.06.2024 20:56:19
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč