Olej na sololitu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole Juro 2023. Rámováno.
Nejdelší strana: 45 cm
Kompozice od Jura Blahovce zobrazuje dvě postavy v prvním plánu kompozice, orientované směrem k divákovi. Postava, které je k diváku nejblíže, je oblečená do výrazného oranžového pláště a drží v rukou meloun. Druhá postava v jasně zeleném rouchu po jeho pravici stojí opodál s jablkem v rukou. Dvojice je zobrazena na zcela neutrálním pozadí zasazeným do imaginárního prostoru, kterému vládnou odstíny zelené barevnosti. Obklopuje ji stín, který je proveden v zemitých odstínech. Předložené dílo bezpochyby představuje zajímavou ukázku tvorby Jura Blahovce a doporučujeme jej jako skvělou finanční investici.