Juro Blahovec - Kulička

Olej na sololitu, 49x32 cm. Signováno vpravo dole Juro 2023. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen certifikát pravosti díla.

100420. Kulička
Dražba ukončena:31.08.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč