Juro Blahovec - Klobouk

Olej na kartonu, 27x32 cm. Signováno vpravo dole Juro 2020. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: Malíř. Výtvarník slovenského původu, žije v Praze. Ve výtvarné práci je autodidakt. Od mládí se zabýval vyřezáváním, plastikou, postupně keramikou i grafickými technikami. V současnosti především maluje. Jeho tvorba zakoupena sběrateli umění po celém světě, zejména v USA. Díla malíře jsou zastoupena v několika českých galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

certifikát
154234. Klobouk
Zbývá:27 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:52:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč