Juro Blahovec - Jednodvojče

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Juro 2003. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 75 cm

99389. Jednodvojče
Dražba ukončena:27.07.2023 22:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč