Juro Blahovec - Černovláska

Olej na sololitu, 54x27 cm. Signováno vpravo dole Juro 2023. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 60 cm

105613. Černovláska
Dražba ukončena:30.11.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 27.10.2023 21:58:25 8831