Emanuel Knížek - Panorama Pražského hradu s Karlovým mostem

Olej na plátně, 34x42 cm, signováno vpravo dole E. Knížek, nerámováno.

1889, Praha

5265. Panorama Pražského hradu s Karlovým mostem
Dražba ukončena:28.09.2016 18:53:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč