Julius Pelikán - Dívenka

Mramor, výška: 24 cm. Signováno Pelikán

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1887-1969
Narodil se v Novém Veselí u Žďáru nad Sázavou. Studoval AVU v Praze u prof. Myslbeka a Štursy. Studijní cestu podnikl do Itálie. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a tvorbě medailí. Je autorem desítek pomníků a sochařské výzdoby architektury.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

doporučujeme
123463. Dívenka
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 07.09.2024 8:49:08 831