Julius Pelikán - Akt mladé dívky

Mramor na dřevěném podstavci, výška: 61 cm. Značeno Pelikán.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887-1969
Narodil se v Novém Veselí u Žďáru nad Sázavou. Studoval AVU v Praze u prof. Myslbeka a Štursy. Studijní cestu podnikl do Itálie. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a tvorbě medailí. Je autorem desítek pomníků a sochařské výzdoby architektury.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

91547. Akt mladé dívky
Dražba ukončena:30.03.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč