Julius Mařák - V lese

Heliogravura, 55x40 cm, signováno vpravo dole v tisku Julius Mařák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

7147. V lese
Dražba ukončena:26.01.2017 18:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč