Julius Mařák - Studie lesa

Kresba, 21x27 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám a pasparta poškozeny. Vzadu razítko z pozůstalosti J. Mařáka. Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

15598. Studie lesa
Dražba ukončena:25.01.2018 18:33:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč