Julius Mařák - Srnky na pastvě

Nejdelší strana: 66 cm

Heliogravura, 50x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku Julius Mařák. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vídeň, konec 19. století.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

78270. Srnky na pastvě
Dražba ukončena:15.06.2022 22:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč