Julius Mařák - Skaliska

Kresba, 33x23 cm. Signováno vzadu J. Mařák. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

60759. Skaliska
Dražba ukončena:30.06.2021 20:37:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč