Julius Mařák - Samota v lese

Kombinovaná technika, 28x36 cm. Signováno vpravo dole J. Mařák. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

posouzeno znalcem
115572. Samota v lese
Zbývá:20 dnů, 18 hodin
Konec dražby:29.05.2024 22:06:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:28 000 Kč