Julius Mařák

60980. Motiv z Rakouska

popis: Kresba, 37x27 cm. Signováno vpravo dole J. Mařák. Rám, pasparta, sklo.


Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1832 - 1899
Narozen v Litomyšli. Studoval gymnázium a vyučoval se u Antonína Dvořáka. Podnikal cesty na Šumavu a do Krkonoš, ze kterých si přivezl mnoho náčrtků a kreseb. Na pražské AVU studoval u prof. Haushofera, poté na akademii v Mnichově studoval krajinářskou malbu u prof. Rottmanna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

 

dražba ukončena: 01.07.2021 20:49:24

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč 01.07.2021 20:44:24 2757
16 000 Kč limit (01.07.2021 20:44:13) 5629
16 000 Kč 01.07.2021 20:44:14 2757
15 000 Kč limit (01.07.2021 20:43:20) 5629
14 000 Kč 01.07.2021 20:40:52 2757
13 000 Kč 01.07.2021 20:39:17 5629
12 000 Kč 01.07.2021 20:34:44 2757
11 000 Kč limit (01.07.2021 20:34:43) 5629
7 000 Kč limit (01.07.2021 20:33:46) 5629
6 500 Kč 01.07.2021 20:31:52 2757
6 000 Kč limit (01.07.2021 20:16:35) 5629
5 500 Kč 01.07.2021 20:16:36 8259
5 000 Kč limit (01.07.2021 20:15:14) 5629
4 900 Kč 01.07.2021 20:15:15 8259
4 800 Kč limit (01.07.2021 20:15:08) 5629
4 700 Kč 01.07.2021 20:15:09 8259
4 600 Kč limit (01.07.2021 20:15:03) 5629
4 500 Kč 01.07.2021 20:15:04 8259
4 400 Kč limit (01.07.2021 20:14:58) 5629
4 300 Kč 01.07.2021 20:14:59 8259
4 200 Kč limit (01.07.2021 20:14:19) 5629
4 100 Kč limit (01.07.2021 20:14:18) 5823
3 100 Kč limit (01.07.2021 20:03:05) 5629
3 000 Kč 01.07.2021 20:03:06 766
2 900 Kč limit (01.07.2021 18:53:26) 5629
2 800 Kč 29.06.2021 19:21:37 8821
2 700 Kč 27.06.2021 17:54:31 3822
2 600 Kč 25.06.2021 18:33:51 2880
2 500 Kč limit (25.06.2021 18:33:31) 2757
2 500 Kč 25.06.2021 18:33:32 2880
2 400 Kč limit (24.06.2021 13:08:30) 2757
2 300 Kč 24.06.2021 13:08:31 3822
2 200 Kč limit (24.06.2021 13:08:17) 2757
2 100 Kč 24.06.2021 13:08:18 3822
2 000 Kč limit (22.06.2021 17:41:36) 2757
1 900 Kč 22.06.2021 17:41:37 2734
1 800 Kč limit (17.06.2021 20:54:29) 2757
1 700 Kč 09.06.2021 23:12:16 488
1 600 Kč 08.06.2021 8:38:24 804
1 500 Kč 07.06.2021 22:48:58 7950
1 400 Kč 04.06.2021 16:51:44 1534
1 300 Kč 01.06.2021 22:12:18 5629
1 200 Kč 01.06.2021 12:41:05 4747
1 100 Kč 01.06.2021 10:35:20 1534
1 000 Kč 29.05.2021 18:34:54 2880