Julius Mařák - Les

Heliogravura, 49x38 cm. Signováno vpravo dole Julius Mařák. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

28290. Les
Dražba ukončena:13.03.2019 20:38:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč